BBC 5, Blok B, Plynárenská 7, 821 09 Bratislava
+421 (0)901 704 050

Online lekcie

Online lekcie – samoštudijný kurz

CyberTeachers® by Berlitz je medzinárodne oceňovaný online kurz vzdelávania v cudzom jazyku. Široký výber online materiálov, ktoré vám pomôžu zdokonaliť sa alebo naučiť sa nový jazyk. Obsah vašich online vyučovacích hodín je vyberaný podľa vášho profilu s istotou, že sa učíte jazykové zručnosti, ktoré súvisia s vašim denným životom. Máte neobmedzený prístup ku všetkým výučbovým zdrojom, môžete ich používať kedykoľvek a kdekoľvek, stačí byť pripojený na internet.

Cyber teachers® ponúka veľa možností ako zrýchliť svoje samoštúdium. Každý deň dostanete 5 minútovú lekciu, aby ste mohli pracovať na špecifických pravidlách, vyjadreniach alebo aby ste sa vyvarovali často pužívaným chybám. Bohatá databáza onlie cvičení zahŕňa stovky hodína na precvičovanie gramatiky, slovnej zásoby, čítania a písania. Inovatívna pomoc v podobe videí, asistenta písania, slovníka, prekladača a trénera výslovnosti je vždy k dispozícii, aby ste napredovali vo vašej výučbe.

Cyber teachers® zároveň ponúka možnosť importovať do systému vaše osobné materiály. Takto môžete pripraviť prezentácie, materiály na poradu alebo iné pracovné či súkromné dokumenty.

Aktuálna ponuka

  •  6 mesačná alebo 12 mesačná licencia
  • 24/7 dostupnosť
  • intuitívna aplikácia

 

Konzultácia a poradenstvo

Máte záujem o viac infomácií alebo bezplatnú ukážkovú vyučovaciu hodinu?

Kontaktná osoba:
Katarína Boskovičová, Tel.: +421 910 808 101, e-mail: boskovicova@berlitzbratislava.sk