BBC 5, Blok B, Plynárenská 7, 821 09 Bratislava
+421 (0)901 704 050

Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Cesta autom a parkovanie

Presťahovali sme sa dočasne do nových priestorov.  Nájdete nás na Plynárenskej ulici č. 7, Bratislava Business Center 5,  blok B, na 3. poschodí.

Informácie k parkovaniu:
Vpredu je veľké platené parkovisko, tam nevstupujte.  Naše parkovacie miesta sa nachádzajú zo zadnej strany budovy.

Trasa z  Prístavnej ulice: z Prístavnej odbočíte doľava, vojdete na kruhový objazd, prvý výjazd. Prejdete popri šedej budove a odbočíte ihneď prvú možnú odbočku doľava akoby ste išli za šedú budovu (BBC 5, blok B).

Trasa z Bajkalskej ulice: z Bajkalskej odbočíte doprava smer do OBI a pokračujete rovno po ulici Mlynskej nivy. Prejdete okolo Strabag, Ministerstva vnútra SR, následne prejdete okolo ružovo modrej budovy a ihneď za ňou odbočíte doprava.

Trasa z Prievozskej ulice: z Prievozskej odbočíte doprava ihneď za zástavkou MHD Miletičova na Plynárenskú ulicu. Vojdete na kruhový objazd, tretí výjazd. Prejdete popri šedej budove a odbočíte hneď prvú možnú odbočku doľava akoby ste išli za šedú budovu (BBC 5, blok B).

Na konci sú parkovacie miesta označené logom Berlitz.

MHD

Orientačný bod je zástavka MHD Miletičova na Prievozskej ulici v smere na Prievoz.

Autobus a Trolejbus

Linky: 70, 96, 98, 196, 201, 202, 212 – zastávka Miletičova, potom cca 5 minút chôdze.  Za zastávkou odbočíte doprava na Plynárenskú ulicu. Na konci ulice uvidíte po ľavej strane ešte pred kruhovým objazdom výškovú budovu biznis centra 5. V strede sa nachádza blok B, kde sa zaregistrujete na recepcii a následne vás nasmerujú k výťahom. Nájdete nás na 3. poschodí.

Opis vchodu

Do vzdelávacieho centra BERLITZ sa vstupuje cez blok B v BBC 5.

Tu nás nájdete