Tyršovo nábrežie 12, 851 01, Bratislava
+421 (0)2 6241 1344

Letný výpredaj v Berlitz Bratislava

Koniec leta so sebou prináša množstvo tém, na ktoré musíme myslieť pred tým, ako sa začneme naplno venovať práci. Viacerí myslíme hlavne na deti. Začne škola a s ňou spojené krúžky, kluby, kurzy, rozvrhy a dochádzanie. Pre viacerích z nás totálne šialenstvo.
September však so sebou prináša aj nové výzvy v pracovnom živote. S nimi sú vačšinou spojené aj nároky, ktoré musíme splniť, aby sme boli schopní zvládať požiadavky zamestnávateľa. Veľakrát je to práve jazyková zdatnosť. Aby sme sa dohovorili na slušnej úrovni či už s klientami, kolegami alebo vedením firmy.

Letny vypredaj 4

Výbornou možnosťou, ako sa dostať do „jazykovej formy“ sú intenzívne jazykové kurzy. Trvajú väčšinou iba krátku dobu, zväčša dva alebo tri dni, sú však intenzívne, to znamená, že denne ste v kontakte s jazykom až osem vyučovacích hodín. Po takomto intenzívnom kurze určite stúpne vaše jazykové sebavedomie. To je to najdôležitejšie čo potrebujeme k tomu, aby sme hovorili cudzím jazykom bez zábran.
Jazyková škola Berlitz Bratislava pre Vás pripravila ku koncu leta práve takéto intenzívne kurzy v akciových cenách. V našom eshope si môžete pozrieť ponuky na intenzívne kurzy Angličtiny alebo intenzívne kurzy Nemčiny na dva alebo tri dni.
https://www.berlitzbratislava.sk/eshop/

Skupinové jazykové kurzy v Bratislave.

V septembri sa rozbiehajú aj obľúbené Berlitz skupinové jazykové kurzy. Ak hovoríme o skupinovom jazykovom vzdelávaní, vždy treba prihliadnuť na to, že je to veľmi individuálne. Niekto vyhľadáva skupinové vzdelávanie práve pre interakciu s inými študentami, pre zdravú súťaživosť, ale takisto aj pre tímovú hru. Opakom sú študenti, ktorí preferujú individuálnu výučbu. Pri skupinovom jazykovom vzdelávaní kladieme dôraz hlavne na kvalitu skupín. To znamená, že sa v prvom rade sústreďujeme na výber jednotlivých členov skupín, aby boli jazykovo na rovnakých úrovniach. Nikdy nevytvárame tzv. „verejné skupiny“, ktoré sú mnohočlenné – desať a viac účastníkov. Pri takýchto veľkých skupinách sa veľakrát stráca efekt vzdelávania, ku komunikácii počas hodiny sa nedostanú všetci študenti rovnako, lektor nemá možnosť sa každému dostatočne venovať. Takýmto skupinám sa vyhýbame a sústreďujeme sa na dva typy skupín a to DUO – iba dvaja študenti a lektor a MINI – traja, no maximálne šiesti študenti v skupine. Skupiny majú pravidelný rozvrh a pravidelné časy. Vedú ich skúsení Berlitz certifikovaní lektori, v kombinácii Slováci a native speakri, čo je ideálnou kombináciou, pretože slovenský lektor vie pochopiť, ako Slovák premýšľa a presne upozorní na nesprávne použite jazyka, kdežto native lektor vie dodať presný, či už gramatický alebo komunikačný rozmer.
Skupinové jazykové kurzy v Bratislave ponúka Berlitz jazyková škola v akciových cenách. Anglický jazyk a takisto nemecký jazyk si môžete pozrieť na našom eshope.
https://www.berlitzbratislava.sk/eshop/