Budovanie jazykového sebavedomia je našou prioritou.
V BERLITZ veríme, že cudzí jazyk sa vie naučiť každý, bez ohľadu na ťažkosti, ktorým čelí.

Každý študent je jedinečný, a jedinečné sú aj jeho potreby v učení.

Ak vaše dieťa alebo niekto, koho poznáte, má poruchu učenia, možno ste sa pri učení jazyka stretli s prekážkami.

Naši skúsení lektori poskytujú personalizované vzdelávanie bez ohľadu na to, či ide o dyslexiu, dysgrafiu, dysortografiu a iné poruchy učenia, či ďalšie poruchy, ktoré negatívne ovplyvňujú učenie detí ako ADHD, ADD.

Jazykový kurz pre vaše dieťa vám vieme na mieru prispôsobiť aj s jeho špecifickými učebnými potrebami.

Vyberte si z našej širokej ponuky jazykov : angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, slovenčina a iné.

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií a spoločne budeme pracovať na tom, aby ste sa cudzí jazyk s nami naučili.

Johana Hermannová
Tel.: +421 904 845 374
e-mail: johana@berlitzba.sk

Milí rodičia, prosíme Vás o vyplnenie krátkeho formulára, ktorý má za cieľ získať pre Vás, aj pre nás dôležité informácie na správne nastavenie jazykového kurzu pre Vaše dieťa:


  Pokrok mojej dcérky s Berlitz jazykovou školou je výrazný, premenené na konkrétne - veľké písomky z nemeckého jazyka písala predtým v škole na trojky, naposledy napísala na jednotku.

  Pravidelnosť hodín, neustále opakovanie látky (dyslektici mávajú slabú krátkodobú pamäť) a podľa mňa určite aj skúsenosť našej pani lektorky s učením takýchto detí (ako rodič 2 detí to viem porovnať, že mozog dyslektika funguje úplne ináč).

  Tiež je výborné, že má hodinu sama - pani lektorka z Berlitz môže prispôsobiť výučbu presne jej tempu a potrebám. Čo sa týka stratégií, pre dyslektika je dôležité, aby videl zadanie napísané, len z počutia to nezachytí.


  Monika M.
  /
  Olívia M., 13 rokov
  individuálna výučba
  nemecký jazyk
  slovenský lektor
  Prispôsobujem hodiny podľa záujmov a schopností študentov, čím ich motivujem k učeniu. 
  Hranie sa a dynamický prístup vo výučbe, zlepšuje komunikáciu angličtine.
  Dôležité je byť trpezlivý, priateľský a dobre pripravený na hodinu, aby sa študent cítil pohodlne pri komunikácii.
  Veľmi záleží na energii, trpezlivosti a vytvorení bezpečného prostredia, kde sa študent môže slobodne vyjadrovať v cudzom jazyku.

  Erik T.
  / slovenský lektor
  anglický jazyk

  Najväčší pokrok urobil náš syn, keď to bol jeho jediný zdroj učenia sa angličtiny, to znamená v prvých 4 rokoch v Berlitz. Určite je dôležité začať čím skôr a teda ideálne dlhodobo. To, že jeho lektor je sám dyslektik, mu veľmi pomohlo.

  Ide to síce pomaly, ale teší sa na hodiny a to je najdôležitejšie! 

  Dcéra sa tak isto ako syn už šiesty rok učí s Berlitz po anglicky a minule po hodine s Alexom povedala, že jej tá jedna hodina s Alexom dá viac, ako mesiac angličtiny v škole!

  Veľmi ďakujeme, sme dlhoročne spokojní klienti Berlitzu a tešíme sa na ďalšie roky!


  Miroslava B.
  /
  Bertin B., 14 rokov
  individuálna výučba
  anglický jazyk
  native speaker
  Hľadám individuálne stratégie pre každého študenta, pred každou hodinou si robím prípravu.
  Skúsenosti s učením študentov so špecifickými učebnými potrebami sú dôležité, a naším úspechom je spokojnosť detí a ich rodičov.
  K študentom pristupujem individuálne a v skupinách si hľadám lídrov, aby pomohli menej zdatným. Tempo výučby býva individuálne, ale niekedy je menej viac avšak treba usmerňovať všetky aktivity
  Výučba občas prináša úsmevné situácie:)

  Ivet A.
  / slovenská lektorka
  nemecký a slovenský jazyk

  Obrátila som sa na Berlitz jazykovú školu a som veľmi spokojná s prístupom, s lektormi, s výučbou a komunikáciou. Pokrok u syna vnímam k omnoho lepšiemu, aj samotný pedagóg v škole mi to potvrdil.

  Individuálny prístup lektora uľahčuje učenie cudzieho jazyka. Prístup a forma výučby je preňho zaujímavá a o to ľahšie si osvojuje jazyk. Ak by som mala konkretizovať pozitívum vidím, že lektor s ním pomaly a trpezlivo artikuluje a napráva chyby pri výslovnosti, pri čítaní aj pri gramatike. Učenie prebieha veľmi priateľskou formou a  syn sa veľmi teší na každú lekciu. Ďakujeme a teším sa, že pomocou Berlitzu môžu napredovať  deti so špecifickými učebnými potrebami v cudzom jazyku.

  .

  Monika J. /
  Max J., 12 rokov
  individuálna výučba
  anglický jazyk
  slovenský lektor

  Adapting language teaching involves a personalized, multisensory approach, integrating visual aids, interactive activities, and auditory cues, aligning with the immersive philosophy of the Berlitz Method. For instance, using storytelling and visual aids boosts language skills and confidence. Digital tools and visual supports complement this approach. Collaborative Individualized Learning Plans foster personalized learning, while structured activities promote collaboration and empathy. Movement-based activities, like Charades, engage students and enhance language retention. Flexibility and creativity are essential in meeting each learner's unique needs.

  .

  Matt B. / native speaker
  anglický a taliansky jazyk
  Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.
  berlitzbratislava.sk