Dospelí > Anglicky alebo Nemecky za 4 mesiace

ÚPLNÉ PONORENIE SA DO JAZYKA A INTENZÍVNE KURZY

Cena so zľavou 27 % a čerpanie výučby platí do konca septembra 2024

Kurz Úplne ponorenie si už vyskúšalo pár našich študentov, ktorí sa v kombinácii s intenzívnymi kurzami do jazyka úspešne „ponorili“. Chcete sa k nim pridať aj vy a  iba za 4 mesiace dosiahnuť jazykovú úroveň, po ktorej ste vždy túžili?

Úplné ponorenie je moderná výuková metóda, počas ktorej dochádza k veľmi intenzívnemu kontaktu s cudzím jazykom, vďaka čomu osvojovanie jazyka prebieha rýchlejšie a efektívnejšie. Na konverzačnú úroveň nového jazyka sa môžete dostať za krátku dobu, preto je tento kurz ideálny pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť svoj cieľ hneď a nie až o niekoľko rokov.

Počas kurzu študujete až 6 VH až 10 VH denne, ocitáte sa tak vo veľmi autentickej situácii, ktorá je pre štúdium nového jazyka najprirodzenejšia. Toto nastavenie odráža moderné poznatky z výučby cudzích jazykov a  z psychológie. Berlitz  kurz bol vyvinutý v spolupráci s lektormi a  psychológmi z montrealskej McGillovej univerzity.

Kurz odráža vaše skutočné potreby a záujmy v business alebo spoločenských situáciách. Jeho najdôležitejším aspektom je zlepšenie komunikácie, tzv. hovoreného prejavu a je vhodný ako pre pokročilých, tak aj pre začiatočníkov a tínedžerov od 15 rokov. Počas celého kurzu sa o vás bude starať tím 3 – 4 lektorov, slovenských a native speakerov, ktorí sú vyškolení ako v tomto kurze so študentom pracovať. Dôkazom vášho pokroku  bude vstupný a záverečný test.

Úplné ponorenie je najefektívnejším a zároveň najobľúbenejším Berlitz kurzom a je cielené na maximálne využitie vášho času a vašich silných stránok. Po jeho ukončení sa budete v študovanom jazyku cítiť o poznanie istejšie a nadobudnete jazykové sebavedomie. Pridáte sa tak do radu ľudí, ktorí tento kurz využili pred vami, ako napríklad John F. Kennedy, Louis de Funés, Céline Dion, Antonio Banderas, Jaromír Jágr, Meryl Streep a iní. Berlitz je tu od roku 1878 😊vďaka čomu máme také široké spektrum študentov.

Ak máte záujem posunúť sa za krátky čas ešte vyššie ako o jednu jazykovú úroveň, odporúčame vám skombinovať kurz Úplné ponorenie s Intenzívnymi  kurzami, ktoré na Úplné ponorenie plynulo nadviažu. Počas Intenzívneho kurzu budete s jazykom síce stále prichádzať do kontaktu každý pracovný deň, avšak v menšom hodinovom rozsahu, no stále veľmi intenzívne. Jeho súčasťou sú aj konverzačné skupinky, počas ktorých si precvičíte používanie jazyka v skupinových konverzáciách. Skupinky sú malé, priemerne so 6 účastníkmi a sú plné zaujímavých študentov zo zahraničia, takže sa znovu ocitáte v autentickej situácii.

Na nasledujúcej ukážke si rozoberieme príklad rozvrhu nášho konkrétneho klienta, ktorého plánom je postúpiť o 3 jazykové úrovne za 4 mesiace. Pre tohto klienta sme navrhli plán výučby rozdelený do štyroch častí. Naši študenti bežne potrebujú na utvrdenie jazyka a nadobudnutie jazykového sebavedomia 3 jazykové úrovne.

PRÍKLAD ROZVRHU / POSUN O 3 JAZYKOVÉ ÚROVNE ZA 4 MESIACE:

1. časť: Úplné ponorenie
Balík 60 x 45 min
Trvanie 10 pracovných dní
Intenzita každý deň 6 VH
Týždenne 30 VH
Konverzačné skupinky Nie
Cieľ posun o jednu jazykovú úroveň
   
2. časť: Intenzívny kurz
Balík 12 x 45 min
Trvanie 10 pracovných dní
Intenzita každý deň aspoň 2 VH
Týždenne 8 VH
Konverzačné skupinky áno, 4 až 10 VH
Cieľ začiatok štúdia druhej jazykovej úrovne
   
3. časť: Úplné ponorenie
Balík 50 x 45 min
Trvanie 10 pracovných dní
Intenzita – deň 5 VH
Intenzita – týždeň 25 VH
Konverzačné skupinky áno, 4 až 10 VH
Cieľ  posun o druhú jazykovú úroveň
   
4. časť: Intenzívny kurz
Balík 40 x 45 min
Trvanie maximálne 10 týždňov
Intenzita – deň 1 VH
Intenzita – týždeň 4 VH
Konverzačné skupinky áno, 10 až 20 VH
Cieľ posun o tretiu jazykovú úroveň

 

Celkový počet VH: 162 individuálnych VH a 24 – 40VH v konverzačných skupinkách.

 

Otestujte sa tu : JAZYKOVÝ TEST a zistite, koľko jazykových úrovní potrebujete na nadobudnutie jazykového sebavedomia a my vám vypracujeme študijný program na mieru, vrátane cenovej kalkulácie.

 

REFERENCIE

 

Adriana Šimorová       

FREQUENTIS Solutions &Services, s. r. o.
Finance and HR Controller

Kurz Úplné ponorenie, ktorý ponúka Berlitz, je výnimočný program, ktorý poskytuje komplexnú výučbu. Kurz je navrhnutý tak, aby pomohol rýchlo a efektívne zlepšiť jazykové znalosti angličtiny, či ide o všeobecnú angličtinu alebo zameranú na pracovnú oblasť – u mňa to boli Financie a HR. Čo bolo pre mňa najdôležitejšie okrem obsahu – to boli vysokokvalifikovaní a skúsení lektori, ktorí sa mi snažili pomôcť dosiahnuť moje jazykové ciele. Tento jedinečný kurz je ideálny pre jednotlivcov, ktorí chcú zlepšiť svoje znalosti angličtiny na profesionálne účely alebo jednoducho na osobný rast.

Celkovo kurz Úplné ponorenie, ktorý ponúka Berlitz, vrelo odporúčam každému, kto si chce rýchlo a efektívne zlepšiť svoje jazykové znalosti.

Richard Fides

GRAPE PR, s. r. o.
CEO & Partner

Keď ma na pracovný obed pozval riaditeľ zahraničnej farmaceutickej spoločnosti, mal som z toho obavu, nakoľko je to rodený Španiel, ktorý pôsobil dlhé roky v americkej pobočke firmy v Štátoch. Vedel som, že to bude celé v angličtine a poprosil som manželku, aby mi robila tlmočníka pre prípad, že nebudem vedieť pohotovo reagovať. Manželka žiaľ mala lekárske vyšetrenie a tak som zostal odkázaný sám na seba. Bolo to takmer dvojhodinové stretnutie, prediskutovali sme situáciu v zdravotníctve na Slovensku, porovnanie s ČR, legislatívu a pripravované zákony, výpovede lekárov, cestu pacientov a ich manažment, tém bolo veľa. Musím povedať, že som viedol kultivovaný rozhovor v angličtine.

Pred rokom a pol by som toho nebol nielenže schopný, ale ani by som nemal odvahu do niečoho takého ísť. Bežne na hodinách si človek neuvedomuje, že robí malé kroky / pokroky, ale v takýchto situáciách sa ukáže, že Berlitz má premyslený systém výučby, kvalitných lektorov a kvalitný  intenzívny program, Úplné ponorenie.

    

Ing. Juraj Flaška, PhD.

AZC Services, a.s.
Člen dozornej rady

Môj zážitok s jazykovou školou Berlitz je v každom ohľade pozitívny. Dávam im plný počet bodov a bez váhania ich každému odporučím.

Po dôslednom preskúšaní mojich aktuálnych ústnych jazykových vedomosti cez telefón som následne absolvoval písomný online test, čím Berlitz získal presnú informáciu o mojich aktívnych aj pasívnych vedomostiach. Na základe toho mi navrhol najvhodnejší študijný program na mieru – tzv. Úplné Ponorenie a intenzívne kurzy (štyri mesiace štúdia). Na moje príjemné prekvapenie Berlitz (pred tým, než mi vytvorili program a rozvrh) zaujímalo aj či som ranný alebo večerný typ, či sa bojím komunikovať, alebo aj či ovládam nepravidelné slovesá.
Moja úroveň znalosti jazyka bola nižšia ako potrebujem pri práci a popri cestovaní, čo ma istým spôsobom obmedzovalo. Berlitz poradca so mnou neidentifikoval len jazykové potreby, ale posunul ma ešte ďalej. Riešil so mnou silné a slabé stránky mojej komunikácie v cudzom jazyku a zabezpečil ich dobudovanie.

Oceňujem, že program a tím troch lektorov (ktorí sa o mňa starali po celý čas) bol naozaj šitý na mieru PRE MŇA a aj to, že študijný poradca, bol so mnou počas celého kurzu v úzkom kontakte. Dodávalo mi to pocit, že cieľom celého tohto tímu bol môj ÚSPECH. Dnes sa vďaka Berlitz metóde a Berlitz tímu cítim v anglickom jazyku ako „ryba vo vode“.

P.S.: Zostávame aj naďalej v kontakte, pretože chcem na sebe ešte ďalej pracovať. Vďaka Berlitz viem, že sa dá zladiť intenzívna práca, šport aj jazykový kurz, ak vám pomáhajú takíto profesionáli.

 

    Ak sa pred kúpou potrebujete poradiť alebo máte otázky, prosím napíšte nám a my sa vám ozveme.


    berlitzbratislava.sk