BERLITZ BRATISLAVA ZÍSKAL SUPERBRANDS AJ V ROKU 2019

Základnými hodnotami, na ktorých spoločnosť Berlitz stavia svoj úspech sú profesionalita a vysoká kvalita lektorov, ako aj rešpekt voči zákazníkom. Cieľom je ponúkať vždy čo najlepší zákaznícky servis a neustále vkladať do svojich produktov inovatívne prvky ako aj získavať dôveru zákazníkov a budovať tak vzťah k značke. Značka Berlitz pôsobí na slovenskom trhu už vyše 25 rokov. Dodnes si udržiava vysoký štandard a prestíž aj prostredníctvom nášho franšízového centra Berlitz Bratislava.

Úspech pri odovzdávaní ocenení najlepším značkám na galavečeri Superbands 2019 v hoteli Carlton v Bratislave, nás už po tretí krát veľmi teší. Toto prestížne ocenenie sme aj tento rok prevzali s pokorou a zároveň nadšením, ktoré nás povzbudzuje na ceste k ďalším úspechom. Jazykovú školu Berlitz Bratislava dhodobo drží medzi najlepšími hlavne tím špičkových ľudí, ktorí svojou motiváciou a odhodlaním vytvárajú neopakovateľnú atmosféru.

Vďaka patrí manažérom, vedúcim jazykových oddelení, špeciálne Mattovi, Mime a tiež našej rozvrhárke Mimi, slovenským aj zahraničným lektorom a samozrejme všetkým našim klientom, ktorí dotvárajú tento fungujúci celok.

Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Pečať kvality Superbrands odzrkadľuje silu, stabilitu a trvácnosť ocenených značiek a ich schopnosť posúvať hranice, inovovať a neustále napredovať. Titul Superbrands je znakom uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Získajú ho len značky s výnimočnou povesťou, s ktorými si zákazníci vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah.

 

Ešte raz ďakujeme celému tímu!

 

Denisa Baranovičová, spolumajiteľka, riaditeľka Berlitz Bratislava

Katarína Boskovičová, spolumajiteľka, manažérka obchodného oddelenia

Petra Ťaptíková, spolumajiteľka, HR & finančná manažérka Berlitz Bratislava

superbrands 2019
berlitzbratislava.sk