ONLINE VÝUČBA S BERLITZ

Rok 2020 bol pre nás a našich klientov veľkou výzvou. V čase pandemickej krízy sme sa aj napriek tomu všetci snažili naďalej plnohodnotne pracovať, vzdelávať sa a rásť.

Preto momentálne prevažná väčšina našich klientov využíva možnosť online výučby. Výučba prostredníctvom internetu už nie je len alternatívou ale plnohodnotnou formou vzdelávania s vynikajúcimi výsledkami , dokonca v niektorých prípadoch lepšími ako pri prezenčnej forme výučby.

Okrem pragmatických dôvodov, akými sú pohodlie, flexibilita, získanie času, ktorí by ste inokedy strávili v dopravných zápchach, existuje aj veľa iných faktorov, kvôli ktorým je táto forma výučby zaujímavá.

U nás si môžete vybrať platformu, prostredníctvom ktorej budú vaše hodiny prebiehať. Či už vám vyhovuje Skype, ZOOM, Microsoft Teams , dokonca aj Discord.

Ak k technickým zručnostiam nemáte blízko, radi vám všetko vysvetlíme a spoločne si to vyskúšame, prípadne k vám domov alebo do firmy príde náš IT technik.

Všetky BERLITZ materiály sú dostupné online. Starosti s učebnicou si preto robiť nemusíte. Namiesto ukazovania prstom vám lektor zdieľa obrazovku a orientácia v učebnici je preto jednoduchšia a rýchlejšia.

S funkciou zdieľania obrazovky lektor lepšie vidí ako postupujete a rozmýšľate pri rôznych cvičeniach a preto vie rýchlo a pohotovo opraviť vaše chyby.Okrem zdieľanej obrazovky naši lektori využívajú rôzne interaktívne videá alebo hudbu. Táto metóda je efektívna hlavne u malých detí, kde je nutné zaujať pozornosť študenta čo najviac. Žiak, napríklad upratuje slovíčka vo vete alebo priradzuje synonymá. Kreativite sa medze nekladú. Cvičenia sú implementované aj do videí, ktoré lektor študentom prehráva. Pri detskej výučbe používame zaujímavé hry, ktoré sú veľmi motivujúce. Pri online výučbe sú v prostredí domova deti viac uvoľnené, čo je výhoda aj pre tie hanblivejšie typy. Viac komunikujú a nemajú problém sa otvoriť.

Ponúkame výučbu aj pre deti s rôznymi poruchami pozornosti a správania ako sú napríklad
ADHD – porucha pozornosti s hyperaktivitou, ADD – porucha pozornosti bez hyperaktivity, dyslexia – špecifická porucha učenia, ktorá spôsobuje problémy v čítanom prejave a dysgrafia. Ku každému dieťaťu máme individuálny prístup.

Veľa z nás je momentálne odkázaných na prácu z domu a možno cítite jemnú stagnáciu alebo máte viac voľného času. Preto nenazerajme na toto obdobie len v negatívnom zmysle a pokúsme sa využiť čas, ktorý máme navyše pre seba a naše deti.

Ak aj napriek všetkým spomenutým výhodám nad online výučbou stále váhate, ponúkame vám DEMO hodinu, na ktorej si ju máte možnosť vyskúšať.

Na záver by sme vás radi ubezpečili, že sa na vás tešíme aj osobne a preto pre vás budujeme nové jazykové centrum.

Berlitz – Január 21, 2021

autor článku: Mária Mošková

 

berlitzbratislava.sk