OSLÁVTE S NAMI 25 ROKOV

25 rokov berlitz

Ak máte 25–ročné deti, sú to už dospelí ľudia, ktorí radi rozhodujú o svojej budúcnosti. Sú cieľavedomí, plní života a celý svet je pred nimi, ak im už neleží pri nohách.

Vo vzdelávacej spoločnosti Berlitz Bratislava sa cítime veľmi podobne sviežo, s veľkými snami a výzvami a vieme, že máme pred sebou minimálne raz toľko rokov. Práve preto, že sa cítime takto fantasticky, sa chceme poďakovať všetkým našim klientom, či už novým alebo alebo verným.

A pri tejto príležitosti sme pre nich pripravili 25 % zľavy na všetky produkty počas celého mesiaca jún 2019! Táto ponuka je časovo obmedzená a už sa nebude opakovať. Každý, kto si počas mesiaca jún zakúpi cez náš e-shop produkty, či už pre dospelých: individuálne hodiny, skupinové kurzy, totálne ponorenie, rýchlokurz, cyberteachers, Skype telefonické hodiny alebo detské, či už individuálne alebo skupinové kurzy, získa 25 % zľavu. Jednotlivé kurzy je nutné vyčerpať počas nasledujúceho školského roka.

Veríme, že aj takto sa môžeme poďakovať našim klientom, že to s nami “ťahajú” už 25 rokov. Budeme sa tešiť, ak to s vami potiahneme aj nad’alej.

Hovorte sebavedome.

V Berlitz sme presvedčení, že rozprávanie z nás robí ľudí. To, ako vieme vyjadriť svoje emócie a potreby, zdieľať s inými, čo si myslíme a čo cítime, nám dáva sebadôveru. Môžeme dosiahnuť, čo len chceme, ak sú naše sny dostatočne veľké. V Berlitz vám pomáhame objaviť vaše jazykové sebavedomie. Komunikácia totiž nie je len o ovládaní jazyka, je o sebaistote jeho používania. Žite svoj život naplno a hovorte, čo chcete skutočne od svojho života. Vždy môžete komunikovať sebaisto a zároveň príjemne.

Preto sme tu pre vás už 25 rokov.

berlitzbratislava.sk