PREČÍTAJTE SI REFERENCIE, KTORÉ O NÁS NAPÍSALI DLHOROČNÍ ŠTUDENTI

30 rokov spolupráce a kvalitného vzdelávania na Slovensku:

Počas týchto 30 rokov sme mali tú česť spolupracovať s mnohými vynikajúcimi študentmi, ktorí sa stali našou neodmysliteľnou súčasťou. 

Pri príležitosti nášho výročia sme sa rozhodli dať takisto slovo aj im, našim dlhoročným študentom, ktorým by sme sa chceli poďakovať za ich nadšenie a túžbu po jazykovom vzdelávaní a tým pádom aj prezentáciu Slovenska v zahraničí.

Medzi našich študentov patria slovenské a zahraničné firmy, medzinárodné korporácie, business profesionáli, privátna klientela, cestovatelia, či študenti, ktorí plánujú relokáciu do zahraničia, aj deti a mládež.

Stanislava Krajčovičová, Senior Corporate Audit Support, Henkel Slovensko spol. s.r.o. / native lektor, individuálna a skupinová výučba

Veľmi pozitívne hodnotím našu dlhoročnú spoluprácu, komunikáciu , spoľahlivosť ako aj flexibilitu jazykovej školy Berlitz. Mala som možnosť študovať viacero jazykov, ale vďaka jazykovej škole Berlitz, som spoznala zatiaľ moju najlepšiu lektorku anglického jazyka Susan Marais, ktorá je z Juhoafrickej republiky.

Aj napriek online výučbe boli naše hodiny vždy na vysokej úrovni, veľmi dynamické, plné cvičení, konverzácií ako aj zaujímavých článkov a tešila som sa na každú jednu hodinu. Myslím si, že aj platforma CyberTeachers ktorú Berlitz ponúka, je veľmi dobrým prostriedkom, pomocou ktorého sa študent vie zlepšiť v gramatike, slovnej zásobe ako aj vo výslovnosti. Prajem celému tímu Berlitz všetko dobré, veľa nových a spokojných klientov.

Mgr. Gabriela Schanz, HR Learning & Development, Lidl Slovenská republika, s.r.o./skup. a ind. výučba, native a slovenský lektor

Lidl spolupracuje so spoločnosťou Berlitz už niekoľko rokov a výsledkom je úspešná a bezproblémová spolupráca, za ktorou stojí tím profesionálov, a preto môže byť spolupráca hodnotená len pozitívne. Komunikácia bola vždy konštruktívna a naše požiadavky boli vždy naplnené. Ďakujeme za váš prístup, ústretovosť a profesionalitu a želáme naďalej veľa úspechov.

Tatjana Mattova / individuálna výučba, angličtina – slovenský lektor

Na základe mojich výborných, dlhoročných skúseností, si Vám dovoľujem odporučiť súkromnú jazykovú školu Berlitz.

Prvý raz som sa stretla s jazykovou školou Berlitz ešte v roku 1990 v Kanade.
Neskôr som pokračovala v Berlitz už aj v Bratislave, keď ešte škola sídlila v centre starého mesta pod Michalskou Bránou. Od tej doby, keď sa potrebujem udržiavať v kontakte s jazykom, sa vždy vrátim do Berlitz. Dlhé obdobie som navštevovala školu, ktorá sídlila v krásnych priestoroch na Tyršovom nám. s výhľadom na celé mesto a Dunaj, kde boli veľmi pekné priestory a učebne, kde som sa pravidelne stretávala s príjemnými a veľmi ústretovými zamestnancami školy, špeciálne s p. Katarínou Boskovičovou, ktorá sa až doteraz stará o moje hodiny.

Mala som možnosť vystriedať viacero lektorov a každý jeden bol výnimočný a odovzdal mi maximum. Mojím posledným a aj súčasným lektorom je už niekoľko rokov p. Boris Kakaš, vynikajúci lektor, rozhľadený, výnimočný  a trpezlivý človek, s ktorým zdieľame veľa spoločných tém, čo je tiež veľkou výhodou. Naše hodiny sú pre mňa veľmi hodnotné, zmysluplné, obohacujúce a vďaka Borisovi a jeho neúnavnej trpezlivosti, je moja angličtina omnoho vyššej a lepšej úrovni a cítim sa v nej dobre.

Počas pandémie sme boli nútení presunúť sa do online priestoru, čo zo začiatku bolo dosť nepredstaviteľné, ale fungujeme v tomto režime už niekoľko rokov a tento spôsob som si úplne osvojila a môžem povedať, že mi veľmi vyhovuje.

Ďakujem Borisovi a prajem celému tímu Berlitz veľa spokojných klientov.

Peter Drobena, konateľ, SALES SOLUTIONS s.r.o. / individuálna výučba, angličtina – slovenský lektor

V Berlitz som už 2 roky a ďakujem veľmi pekne jazykovke a hlavne mojim lektorom za profesionálny prístup, praktické rady a mnoho užitočných informácii, ako urobiť angličtinu súčasťou bežného života. Absolvoval som niekoľko jazykových škôl a lektorov pred Berlitz. Ale taká vysoká profesionálna úroveň nebola nikde inde. Vyučovacia hodina je veľmi  intenzívna, vedená len v angličtine. Lektor má presný plán a nenechá ma poľaviť počas hodiny. Začínal som v Berlitz tak, že som sa bál osloviť niekoho po anglicky. Teraz bežne komunikujem v angličtine. 

Michal Strelička, R+W Slovakia / individuálna výučba, angličtina – slovenskí lektori, nemčina – native lektor

Rozprával som s kolegami ako vnímajú lektorov a celkovo Berlitz, počul som od nich len a len pozitívnu spätnú väzbu.
Z mojich osobných ročných skúseností viem povedať, že sa cítim oveľa komfortnejšie pri používaní anglického jazyka pri pracovných online meetings.
Moje vety sú podstatne rozsiahlejšie a bez preháňania aj gramaticky správnejšie, vyjadrovanie je plynulejšie, takmer bez nutnosti hľadania slovíčok.
Na kolegov Martinu a Michala sme koncom minulého roka delegovali vedenie online meetingu s nemeckými kolegami a podľa feedbacku z oboch strán to bol úspešný krok.

Sonia Krajčová / individuálna výučba, angličtina – native lektor

Berlitz som si vybrala na základe odporúčaní ľudí z môjho okolia, ktorí využili aj služby tejto jazykovej školy v zahraničí na štúdium aj iných jazykov ako angličtiny. A nemohla som urobiť lepšie, ako vypočuť ich odporúčania. Vybrali mi vynikajúceho lektora. S Aleksom sú hodiny skvelé. Rozumieme si aj po ľudskej stránke, vždy preberáme aktuálne témy, slovná zásoba sa na mňa lepí lepšie ako predtým a naše spoločné hodiny ma udržiavajú vo víre angličtiny, aj keď práve nepracujem v zahraničí. V angličtine mám konečne väčšiu istotu, pestrejšiu slovnú zásobu a na hodiny sa teším. Inú jazykovú školu ako Berlitz by som už nikdy nevybrala.

Lenka Staňová, Cluster Specialist Learning, Leadership & Culture, Henkel Slovensko spol. s r.o. / native lektor, individuálna a skupinová výučba

S jazykovou školou Berlitz spolupracujeme od roku 2017. Práca v medzinárodnej spoločnosti si vyžaduje, aby naši zamestnanci ovládali rôzne jazyky ako napr. portugalčina, arabčina, ruština, francúzština, taliančina, španielčina, maďarčina, poľština a iné a mali na vysokej komunikačnej úrovni najmä anglický jazyk. S Berlitz tvoríme partnerstvo, kde nám vyhovejú v našich požiadavkách rýchlo, flexibilne a naši zamestnanci majú možnosť sa učiť jazyky kombinovaným spôsobom – skupinovými hodinami, konverzačnými hodinami a aj pomocou online platformy Cyber Teacher, kde si vedia precvičovať gramatiku, slovnú zásobu ako aj výslovnosť. Veľkou výhodou sú pre nás aj telefonické 1:1 hodiny organizované cez online platformu NetPlanning, kde sú native speaker lektori dostupní 24/7. Do ďalších rokov prajeme Berlitz-u veľa spokojných študentov a lektorov!

Ing. Martina Zaicová, Rozvoj a vzdelávanie, Zodpovedné podnikanie/Rezort Spolupracovník, DM Drogerie Markt, s.r.o. / slovenský lektor, individuálna a skupinová výučba

Profesionálny prístup s koordináciou kurzov, bezproblémový priebeh vzdelávania, nastavenie výučby presne na mieru študenta, kvalifikovaní lektori s dobrým prístupom a dosahovanie nastavených cieľov, to všetko pre nás zabezpečuje jazyková škola Berlitz, s ktorou spolupracujeme už niekoľko rokov.

Marcel Zanechal / individuálna výučba, angličtina – native lektor

12 rokov prebehlo ako voda a z mojich lekcií s Alexom sa stali príjemné kamarátske stretnutia, na ktoré sa vždy teším a kde vždy preberáme zaujímavé aktuálne témy. A popri tom moje znalosti angličtiny rastú priam raketovo. Alex nie je len skvelý chlapík a kamarát, ale fantastický lektor a odborník. Veľká vďaka, vrelo odporúčam všetkým. Držím palce do ďalších rokov.

Mgr. Peter Gavalčin, vedúci oddelenia HR, OVB Allfinanz Slovensko a. s./ ind. a skup. výučba, native a slovenský lektor

Skúsim tak, zo srdiečka😃. Firma Berlitz je skutočne profesionálna firma na rozvoj zamestnancov v oblasti jazykov, či už v tom anglickom alebo nemeckom. Majú úžasne zvládnutý proces od samotnej prípravy kurzu, cez priebeh až po jeho samotné ukončenie a vyhodnotenie kurzu. Rovnako profesionálni sú aj lektori, ktorí do výučby dávajú kúsok seba a potom je aj samotná výučba o to príjemnejšia a efektívnejšia. Ak hľadáte firmu, ktorá Vás a Vašich zamestnancov dokáže rozvíjať v oblasti jazykov, Berlitz je tou správnou voľbou a dlhodobým partnerom.

Andrej Popovič, Group Head of HR, HB Reavis / ind. a skup. výučba, native a slovenský lektor

So školou Berlitz sme spolupracovali viac ako desaťročie počas obdobia našej medzinárodnej expanzie, keď boli jazykové zručnosti našich ľudí kľúčovou potrebou. Našu spoločnú cestu nevieme opísať inak ako v superlatívoch – Berlitz bol naším spoľahlivým partnerom, po ktorom sme už nemali potrebu skúšať iné jazykové školy, a to hovorí veľa. Oceňujeme flexibilitu, zákaznícku orientáciu (špeciálne spomenieme Katarínu ako dlhoročnú account managerku, ktorá nás sprevádzala po celé tie roky), ale najmä metodológiu, kde sme si mohli byť istí, že vidíme merateľný pokrok. Po celý čas sme sa mohli spoľahnúť na konzistenciu v kvalite služby, lektorov či celkový prístup. Prajeme Berlitzu pri príležitosti krásneho výročia ďalšie úspešné roky na trhu.

Dominika a Patrik / individuálna výučba, nemčina – slovenský lektor

Obaja máme hodiny nemčiny s Jožkom pravidelne už viac ako 4 roky. Sme veľmi spokojní s tým, ako naše hodiny prebiehajú. Každá lekcia je dobre vyvážená kombináciou konverzácie, písomných cvičení, čítania a tiež aj prekladania rôznych textov.

Keď nám niečo nie je jasné, Jožko nám vždy milo a ochotne všetko vysvetlí. Aj keď sme to už viackrát preberali, tak bez stresu sa na to vždy opýtame a prejdeme si to znovu. Ak Jožko vidí, že nám to trvá dlhšie pochopiť, robíme si k tomu extra cvičenia, aby sme sa to zautomatizovali.

Vždy sa s Paťkom na hodiny tešíme, lebo s Jožkom je vždy sranda. Rozumieme si a vieme s ním preberať v nemčine rôzne témy, ale tiež nás vie veľa naučiť. Ja a Paťo máme veľmi radi, keď môžeme s Jožkom v nemčine preberať rôzne historické a ekonomické témy, ktoré robia naše hodiny zaujímavejšími. Vždy, keď sa Jožka na niečo opýtame, má na všetko inteligentnú odpoveď.

Obaja máme Jožka ako učiteľa veľmi radi a myslíme si, že je vynikajúci učiteľ, ale aj veľmi dobrý človek. Sme radi, že môžeme byť aj naďalej súčasťou Berlitzu. 🙂

Krásna Miriam, synovia Matej & Lukáš / individuálna výučba, angličtina a nemčina – native lektor

Sme s Vami už viac ako 15 rokov. Moje deti na angličtine u Vás vyrástli, neskôr sme pridali nemčinu, cez jedny prázdniny si vyskúšali dokonca aj ruštinu. Vystriedalo sa pri nich viac lektorov, slovenských aj native speakerov. Všeobecne sa dá povedať, že to boli všetko veľmi príjemní ľudia, s ktorými synovia radi trávili čas a na hodiny sa vždy tešili. Učenie jazyka u Vás nikdy nebolo nasilu, vždy ho vyvažoval výborný vzťah s lektorom. Hoci dnes máme možnosť pohodlných online hodín, a aj ich využívame, určite by som to pohodlie nevymenila za možnosť individuálneho stretnutia detí s lektorom, najmä v prvých rokoch štúdia. Určite sa pod dobrý dojem zapísala aj príjemná, skoro rodinná atmosféra a profesionálne vystupovanie koordinátoriek na recepcii. Dnes moji synovia, aj vďaka Vám, hovoria po anglicky bez zábran a úplne samozrejme. Myslím, že to bola jedna z najlepších investícií času, aj peňazí.

Adam Gala / individuálna výučba, ruština – slovenský lektor

Učitelia v škole Berlitz sú partneri, ktorí vás dokážu rozvíjať ako osobu počas výučby cudzieho jazyka. Teším sa na ďalších 10 rokov.

JUDr. Ing. Miloš Sušarský LL.M., podnikateľ v nehnuteľnostiach, právnik a investor/ individuálna výučba, angličtina – native lektor

S angličtinou som začínal na vtedajšie pomery veľmi skoro, ako 11-ročný v bývalom Československu – preto som sa po otvorení hraníc dostal medzi prvými študovať do USA – preto som potom mohol ako CEO riadiť holdingové štruktúry vo finančníctve a v realitách – čo mi umožnilo dnes riadiť vlastné firmy. 

Berlitz ma na tejto ceste sprevádza od leta 2008 až doteraz – keď angličtina už dávno nie je “MUST” ale “FUN” – najmä s učiteľom učiteľov Alexom :). To čo je Novak Djokovič medzi tenistami, to je pre mňa Alex Blagojevič medzi učiteľmi angličtiny – jednoducho GOAT.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


berlitzbratislava.sk